wz
FIREBOXy - Modely hasičské a záchranářské techniky


KHA 24 SCANIA T 124 C 6x4


Download

Pásky na kola (Stripe for building wheel)!!! Při tisku je třeba zkontrolovat, jestli není zaškrtnuta položka "Přizpůsobit stránce" (Fit to page). Měřítko musí být 100%. !!!


Scania_stranky


Předlohou modelu se stal kombinovaný hasicí automobil (KHA), který je určen k likvidaci požárů více druhy hasiv (voda, pěna, prášek, CO2). Automobil je postaven na třínápravovém podvozku těžkého nákladního automobilu Scania T 124. Automobil pohání naftový přeplňovaný motor DC 1 03 380 o maximálním výkonu 280 kW při 1 100 otáčkách za minutu. Celková hmotnost je 25 000 kg a užitečná 9 350 kg. Nízkotlaké čerpací zařízení má jmenovitý průtok 2 400 l/min a vysokotlaké hasící zařízení má průtok 200 l/min. V ČR slouží pouze dva automobily na podvozku tohoto typu.

Model je v měřítku 1:53 a doplňuje stále se rozrůstající sérii vozů. Model je možno postavit v různých úrovních obtížnosti a je tedy ideální pro začínající i pokročilejší modeláře. Vystřihovánka je tištěna ofsetem na kvalitním papíru o gramáži 170 g/m2. Díly zabírají celkem 2,5 stran formátu B4. Cena modelu je 60 Kč.

Model lze zakoupit u následujících prodejců:
Internetové obchody:
- U mě, stačí mě kontaktovat pomocí formuláře v levém sloupci.
- Vystřihovánky.cz
- PMHT
- MINIMODEL
- www.darebacek.cz
- MPG-modely

- Zájemci ze Slovenska, mohou zakoupit tento model v e-shopu papierovy-modelar.skKamenné prodejny:
- ERKOTyp spol. s.r.o.
- ModelyJK


Fotografie předlohy


Fotografie modelu